Hirdetés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Tinkertown - Jövő hónapban jön az Xbox kiadás

    gp Az év végén valamikor Nintendo Switch-re is befut a végső változat, de utóbbihoz dátumot nem kaptunk még.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Aktív témák

  • Doki-HUN1978

    senior tag

    válasz NFL#13 #48557 üzenetére

    Nem tudom mi alapján minősítesz, hiszen -legjobb tudomásom szerint- soha nem játszottunk mi együtt, jól gondolom?!

    Én és az "okoska barátaim" szívesen megmutatjuk neked mi az a csapatmunka, de nem zárkózom el az elől sem, ha te és az "okoska barátaid" teszitek ugyanezt.

    Had áruljak el egy nagy titkot:
    A csapatmunkának és a fegyverkorlátozásnak az ég világon semmi köze nincs egymáshoz.
    Ha nagy a baj előkapom a füstöt én is, de alapvetően nem sok szart ér.(ezt tapasztalatból írom)
    Ha te másképp gondolod, -szíved joga- füstölögj csak én meg közben levarrlak m320-szal, vagy bármivel, segítvén ezzel a csapatom előrejutását.

    Add meg légy kedves a nickedet, tudniillik eléggé szomjazunk a tudásra!
    (szívesen tanulunk olyantól, aki tudja, hogy mi is az a csapatmunka.)

    Majd miután játszottunk néhány kört minősítgethetsz nyugodtan, de addig nincs hozzá jogosítványod!

    "A szórakozottság a zsenik erénye"

Aktív témák