Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 19csiga88

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítsetek kérlek!

    Kaptam egy HP Compaq Presario CQ56-150SH tipusú laptopot

    AMD v140-es proci van benne de már szervizbe van mert nagyon magas volt a proci hőfoka!
    Már indításnál legjobb esetben is 48 fokról indult bekapcsolásnál , sima MSN, Winamp, és netezés közben 65-70 fok volt a proci hőfoka, filmnézés közben volt hogy 80- fokra is felment, terhelésnél meg 90 fok fölé ,úgy döntöttem hogy visszaviszem! Főleg mikor az ujjamat a szellőzőhöz tettem és elég forró volt majdnem hogy megégette!
    Segítséget kérnék hogy most ez a proci ilyen , viseljem el így vagy valami hibás lenne?? mert attól félek visszaadják így hogy ez ilyen ,sajnos ennek nem tudnak mit csinálni, de az se állapot hogy ilyen forró, játszani nem is merek mert mert akkor is 80-90 fokos a proci!!

    Fél éves amúgy a gép és frissen telepítve új BIOS-al is ilyen!! elején amúgy nem is vettem észre hogy ennyire melegedne vagy csak lehet most tünt fel, lehetséges hogy széria hiba vagy ez a proci ilyen hőfokon működik?? akkor kidobom :S:S

    Előre is köszönöm a válaszokat!! Tudom ez olcsó típusú noti de negatív hozzászólásokat nem kérnék :S:S

    19csiga88 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

  • 19csiga88

    csendes tag

    válasz bagyusz #26471 üzenetére

    De hát fél éves a lapi :S lehetséges hogy szériahiba?? végülis sztem szerviz lesz belőle mert eddig csak szoftveresen nézik át utána küldik szervízbe ha nem javul! de egyik ismerősöm vett laptopot AMD dual procisat és neki játék közbe több órás használat mellett 52-54 fokos volt a procija! És ez engem kicsit zavar! Ennyire szar lenne ez az AMD V140-es proci??

    19csiga88 felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Aktív témák