Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz formasu #2743 üzenetére

    Hali!
    A vásárláshoz nincs semmi közöm (nem én intéztem a rendelést, átvételt), de tulajdonképpen ez most már nem is számít. Persze, sz@rügy, én valszeg nem rendeltem volna tőlük, eleve bizalmatlanságból nem rendelek olyan cégtől, akiknek konkrét fizikai címe nincs is (ahova lehet menni asztalt csapkodni, ha gáz van), csupán webshopja, mert így könnyen el lehet tűnni. De mondom, már mindegy, inkább a megoldást kell keresni.

    Nem, sajnos nem magyar nyelvű a szoftver. Most nővérem bement ahhoz a Luxmedhez (pont a környéken dolgozik, én nyitvatartási idejükben nem tudok elszabadulni melóból), beszélt egy ottani csajjal, valami ügyintézőféle volt, aki persze konkétan semmihez nem ért, de pampogás nélkül adott egy garancialevelet. Na de most utólag nem igazán értem, hogy mire adott, mert tudtommal annak konkrét cikkszámhoz és egyebekhez kell kötődnie az adott konkrét terméktől függően, maga a készülék (és a doboza) meg akkor nem volt ott. Azt is mondta, hogy szól a főnökeinek, akik küldeni fogják a kezelési útmutatót e-mailben. Na ez még nem jött azóta sem...
    De a garanciáról egyébként azt mondta, a számla alapján simán intézhető.
    Az alapján viszont, amit írtál, hogy a szoftvernek is magyarnak kellene lennie, meg elméletileg magyar térképnek is járnia kellett volna hozzá, újból bemegy holnap kicsit pampogni. Mondani fogja nekik, hogy ha továbbra sem lesz elérhető a cég telefonon, akkor tényleg Fogyasztóvédelemhez fordulunk, akármilyen bonyolult legyen is. Ez olykor be szokott válni (ha nem, tényleg az lesz).

    USB-kábelt amúgy adtak hozzá.
    A térképtelepítésnél meg persze rendesen utánanézek, hogyan is kell, azért remélem nem lesz gond, biztos vannak erről jó leírások.

    Konkrétan egyébként milyen két magyar térképről van szó, amiknek járnia kellene hozzá, tudsz valami linket küldeni róluk? Köszi! És az összes eddigi válaszodat is! :R

    U.i.: ha nem gáz, a MapSource kezelésit is megköszönném, ha el tudnád küldeni... :B

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák