Hirdetés

Aktív témák

  • #62853120

    törölt tag

    válasz nyunyu #15727 üzenetére

    Hát ezzel a hozzászólásoddal megmutattad hogy (hogy fogalmazzak finoman) egy elég nagy bunkó vagy(szerintem).

    Az, hogy kinek mennyi pénze van monitorra vagy bármi másra, az nem jelent semmit. Nem tudom, hogy van-e rajta DVI bemenet. Azt tudom hogy tuskóban használtan vásárolta az illlető.

    Egyébként meg ezen a "goldszar" kifejezésen elgondolkoztam, hogy mit is akar jelenteni a te primitív szinteden, mire rájöttem hogy bunkóék az LG márkát hívják így. Ha valami más esetleg vicces(mert ez nem volt az) kifejezést használsz az OK. De lehordani egy máskát nem kellene, csak azt amelyik tényleg szar, de mindenki gyárt jobb és roszabb termékeket is. Szerintem az LG montiorok nem rosszak, ém is azt használok és erről is lespórolták a DVI csatlakozót, de analóg kábellel is tökéletesen működik és a célnak megfelel.

    Nem kell mindég mindenből a legeslegjobbat venni. Ha olyan sok pénzed van, és olyan nagyképűnek hiszed magad akkor ********* (nem akarok lealacsonyodni a szintedre, szal képzelj ide egy csúnya kifejezést, szerintem menni fog)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák