Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz Shufny #64 üzenetére

    Áá nekem régen nagyon nagy kedvencem volt a Dark Tranquillity, csak ők már úgy érzem túl vannak a zeniten elég régen, vagy legalábbis nem melodic az amit csinálnak, hanem sima death metal. Annak idején ők szerintem csináltak 3 olyan albumot, ami a csúcs volt. Nem tudom, hogy a régi albumokat ismered-e, de a Projector, a Haven és a Damage Done alapművek. Néztem a last.fm-en a lejátszási listákat, és nem szerepelnek a top15-ben olyan számok ott mint a Therein, a Dobermann, a Cathode Ray Sunshine, vagy a The Wonders At Your Feet. Engem valahogy sokkal jobban megfogtak azok a régi albumok, van hangulatuk és dallamuk, nem csak a féktelen zúzás. A maiakon érződik szerintem az izzadtságszag, amit a Metallicán is érzek. Kiadnak új albumot, mert ki kell adni és kész. Persze ez csak az én véleményem, de szerintem ma nagyon nehéz jó metal albumot kiadni. Ez viszont nem feltétlenül a zenekarok hibája, hiszen ez egy lassan 35-40 éves műfaj (a death metal is már lassan 20 éves), és szinte minden puskaport ellőttek már. Idén az In Flames-től várom a megváltást ezen a téren, hátha kitalálnak valami jót :) BÍztató volt a Pendulummal való koprodukció :)

    (#67) Nertpaelg: azt hiszem eléggé egyetértünk :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák