Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    válasz JENKINS1 #50309 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    Mint írtam is: "Eddig ADBL felnitisztitom volt, azzal nem jelentkezett az alábbi dolog: tejfeher foltok a felni egész felületén. Reggel mostam a kerekeket, garázsban, árnyékban."
    K2 Rotonnal van ez, a kocsi egész éjszaka zárt mélygarázsban állt, és amikor mostam,akkor sem álltam ki, ez kb. reggel 9 magasságában lehetett.
    Szóval rejtély.
    Át fogok állni valami más, gazdaságos felnitisztítóra. Tartósan csúnya most a felni. A fékpor, s egyéb mocskok lekoptatják ezt a tejes száraz filmet, de jóvanmá, ezért nem akarok pénzt adni :DDD

    (#50311) JENKINS1: itt abszolút ludas voltam a dologban, a Ceramic jó lenne, csak nekem olyan "adottságaim" vannak, amivel nem működik. Otthon nem tudok kocsit mosni, ahol igen, ott nem tartózkodhatok reggel 5-kor, és nincs garázs, nincs féltető, nincs árnyék, az autó meg fekete, a nyár meg meleg :D
    Marad a fedett kézi mosó, vagy a tűző nap, de ez se nekem se az autónak nem oké, szóval mosó.
    Ha autómosóban lemosom, leszárazolom, kellen valami amivel lefújom, hogy legyen egy kis fénye.
    Kipróbálom, amit mondasz.

    Egy kérdés hozzád:
    kellene pár kendő, mit ajánlasz? ->
    - szárazoló (Jazz méretű autóra) (ezt néztem, helyben van, de nem ismerem a cuccot: Nukeguys gamma )
    - valami, amivel felviszem a gyorsfényt (alis applikátorom van, ha annál nem kell jobb, akkor pipa)
    - valami, amivel visszatörlöm a fenti cuccot
    - beltér kopogós műanyagfelületei :)

    Köszönöm előre is :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák