Keresés

Hirdetés

  • Új tablettel készül a HMD

    ma A Nokia/HMD T21 sem egy erőmű, de a HMD Tab Lite még egyszerűbb szerkezetnek ígérkezik.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ducati113

    csendes tag

    válasz jozsi252 #27231 üzenetére

    Nem lenézés mindenki azt vesz amit akar!
    Én is bele futottam az itteni hülyeségbe Autoglym :W
    Mindenki elvolt ájulva. kidobott pénz.Tanultam belőle.Tehát ismerem a terméket.
    Wolf e :C z volt a következő király termék. Hát ha vissza olvasol, akkor láthatod,hogy aki Wolfot istenítette az már váltott másra.Nem azért mert jó volt!Persze nem olcsóbbra. Olcsó az általában olyan is, annyit is ér.
    De ez így van általában.Wolf nálam kimaradt mert addigra léptem egy kicsit más irányba.
    Követem az eseményeket mert én is innen tanulok.
    És elővesztek megint olyan terméket ami 2 éve volt a porondon.Ezért a trollkodás.
    Nyugi engem is érdekelne dolgok Pl
    Kifakult, szürkült,nap szívta müanyagra még senki nem mondót jó terméket,hólégfúvóval meg nem igazán szeretek ilyen dolgokat csinálni.

    xy emberek azt vesznek amit akarnak és arra költik a pénzüket amire szeretnék én nem javaslok semmit.
    Én is innen tanultam a saját káromon,mint mindenki.
    De van egy két új tag,akik nagy mellényel fényezik magukat :((( na ezek tetszenek a legjobban. :C
    Csak nyugi jozsi :R amint láthatod ritkán írok. Meghúzódok a háttérben onnan :))

Új hozzászólás Aktív témák