Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz dgyuri0123 #58867 üzenetére

    25e-ért miért sok?- Igen, veszel egy ilyet, 2X annyit tud és fele annyiba kerül, ráadásul van egy Androidod ahol megy a YT 4K, Netflix HD, stb, sokkal jobb választás, a rendeléstől számítva 36 óra alatt a kezembe volt egy Pro L.
    A Minix 36e és még LE is kell egy SD kártyán, - nem kell, Android alatt is tökéletesen működik "out of the box". LE opcionális Minix esetében.

    (#58868) SunMount3r
    Minxről annyi teszt van és annyi olvasnivaló, hogy nem értem miért kérdezel ennyit amikor már leírtam, hogy jobb döntés volt, mint a Himedia Q10 Pro. Mindent visz tökéletesen kadencihelyesen.
    Tehát 1080i/SD DVD deinterlace/frekiváltás is teljesen OK?- nem nézek ilyeneket, de a tesztfájlokkal tökéletes, nincs gond, és még 1X leírom Kodi és azt a jó értelembe kell elképzelni nem úgy ahogy az androidra letöltőd.
    Minden hang kimegy amit kimehet-> Jó, majd rákérdezek a Minix fórumán (ha van ilyen), mert ez így nem valami konkrét (mikor a kérdésem meg eléggé az volt). Ha nem tesztelted így azt is megértem. - b… m…, minden hang átmegy, mit akarsz kérdezni?- Mit nem értesz? Komolyan mondom, már agyrém amit művelsz, több mint fél éve kérdezősködsz, mindenre kaptál választ, de még minidg ugyanott tartasz. Mindent teszteltem és minden hang kimegy.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák