Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heffi

    őstag

    válasz anytime #30766 üzenetére

    1. Ebből a keretből már bizonyára lehet jól választani, és remélem szakértők ajánlanak is valamit, én Dune felhasználó vagyok és az egy eszköz alapján szerzett tapasztalatok miatt elfogultnak vagyok tekinthető. Amúgy elégedett vagyok a 303D-vel.
    2. Véleményem szerint a megjelenítő minőség és méret kombinációja befolyásolja legnagyobb mértékben a vizuális élményt, ezért javaslom ne dőlj be a marketing által sulykolt "3d smart ledtv" dolognak, hanem járd körbe alaposan a témát. Gondolom még nem OLEd készülékben gondolkodol, ezért ezt a két fórumot ajánlanám figyelmedbe: plazma és led lcd. Győzködni nem akarlak, de gondolom több évre szól majd a választásod.
    3. Lehet RAW-ra nehéz lesz lejátszót találni.
    4. Szerencsére a vezetékes csatlakozás elég gyakori és javasolt is inkább azzal megoldani a csatlakozást, mert a minőségi tartalom gyakran nagy sávszélességgel jár. Van pár BD iso-m, lejátszáskor előfordul 60Mbit/s feletti sebesség, ezt meg egy alap G-s hálózattal nehéz fenntartani.
    5. Ha csak DVD-d van és nem tervezel BD-k beszerzését, akkor inkább tartsd meg a régi lejátszót, mert az optikai meghajtóval szerelt eszközök magasabb árfekvésben tartoznak.
    6. A 3,5"-os HDD-k az olcsóbbak, ez egyértelmű. Az más kérdés, hogy kell-e használni, ha van a hálózatodban egy olyan PC vagy NAS, ami keveset fogyaszt és nagy tárkapacitással rendelkezik.

    Javaslom olvass minél több tesztet (pl), ha kinéztél valamit, szerezd meg a használati útmutatóját és azt is olvasd át, sok dolog kiderülhet belőle, hogy menyire megfelelő a készülék számodra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák