Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz kirkri #55 üzenetére

    Biztosan nem, nagykerből vettem, zsugorfóliás bontatlan volt.

    Egyéb iránt baromi érdekes..., a router a nappaliban van, onnan a két távolábbi 1-1 szoba 13 méter távolságra, ezen távolságon belül 2 falról beszélünk, a jelet mindkét szobában a laptop maxon látja, néha az 5Ghz-es hálózaté esik vissza egyet.. a furcsaságokat mégis a szobákban való használatkor produkálta, most 1 órája kijöttem a nappaliba, kb. a router mellé, itt meg stablian tartja egyelőre az 5Ghz-es hálózatot. Bár sovány vígasz, ha a szobákban használhatatlan és a fix antennák miatt erősebb antennára sincs lehetőségem, bár szerintem más gond lesz.
    Apropó, pont a másik irányba van a garázs, a távolság kb. azonos, 14 méter, annyi h itt már 3 téglafal van közöttünk. Ott sem a telefon, sem a laptop nem látta már a routert...
    A C9-en legalább cserélhetőek az antennák, de a hatótávolságot le is szrom, max veszek repeater-t, de a stabli működés számomra is elengedhetetlen. : -(

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák