Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4hu|SyD^

    addikt

    válasz Fitzgerald #1935 üzenetére

    Természetesen jó játék az Odyssey de majd ha később elérsz egy bizonyos szintre bizony elő fog jönni az Ubi féle unalmas open world. Attól függ, hogy hogy fogod játszani. Nem kell minden sz@rt megcsinálni ami csak ismétlődik majd. Menni kell a történettel, mellékküldetésekkel, területekkel.
    Részletgazdagságban, történetben és úgy érdekességekben az Origins veri ezt lazán. Viszont a harc itt sokkal jobb szerintem és az, hogy kedvem szerint szabhatom egyedivé a karaktert. Én amit játszottam az az Unity(be sem fejeztem, unalmas volt nekem), Syndicate(100% minden DLC-vel), Origins(#1 AC játék egyelőre), Odyssey(#2, viszont 130 óra után sincs befejezve nálam, ha lesz időm nekiugrok megint). Én is játszottam a legtöbb Ubi open world játékkal és nagy gyűjtője is vagyok az ilyen játékoknak.
    Origins sokkal inkább handmade egyébként, én Origins-t az Odyssey elkezdése után(100+ óra után) kezdtem el és le sem tudtam tenni amíg végig nem vittem minden DLC-vel. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy én imádom ez egyiptomi történelmet.

    "Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Új hozzászólás Aktív témák