Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danny365

    őstag

    válasz quailstorm #1502 üzenetére

    Lattal mar chartot, hogy a whale-ek es atlag felhasználók milyen arányban vannak bevétel szempontjából? A f2p játékokban szinte irrelevánsak azok az emberek, akik semmit vagy 1-2 dollárt költenek a játékra. Nyilván most soknak tűnik, mennyien hagyják abba a játékot, de ez csak a keménymag töredéke továbbra is.

    Ennyi játékos elvesztését? Mennyit? Lelép pár játékos a leghangosabbak közül, akiknek a fele egy hét után ugyanúgy visszatér? Nem fog a GL csődbe menni, mikor ők maguk mondjak, van sok más játék, nem kötelező az A9-et tolni.

    Illetve azt továbbra is tartom, miért gondolja mindneki, hogy egy top autót kötelezően mindnekinek meg kell kapni ingyen, természetesen közel max állapotában. 1-2 csillagra mindneki meg tudja szerezni, akit erdekel a játék.

    Hozzáteszem a két új autó kötelező 3 csillagosan továbbra is retek lépés, de ez van. 🤷‍♂️

    szerk: a holiday pakkban levő autók közül pedig nekem is mind közepesen állnak, el is vertem rá 4K tokent tok feleslegesen. Tok mindegy, hogy soft launch vagy nem ebben az esetben.

    Amúgy meg honnan tudod, én hogy állok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák