Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmno

    őstag

    válasz _adaml21_ #46808 üzenetére

    Asus Zenbook.
    Vagy Dell XPS, de az már MBP árkategória felé közelít.

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz _adaml21_ #46808 üzenetére

    Business Dell, HP gépeket néznék, azok nagyon jó masinák. Nemrég vettem 2 Dell Latitude-öt használtan SSD-vel ismerősöknek. Imádják...

    Itt a topikod: Milyen notebookot vegyek?

    [ Szerkesztve ]

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

  • B.Ricsike

    őstag

    válasz _adaml21_ #46808 üzenetére

    Fura ezt olvasni, valahogy pont nem ez jut eszembe először a MacBook-ról meg az Apple-ről.

    Ezek után jogosan merülhet fel a kérdés, hogy akkor a nagy többség mire használja a fél-1 milliós MacBook-ját? Mindenki Photoshop guru vagy esetleg zeneszerkesztő? Vagy csak menő cucc, és jól fest a plázákban netezni egy kávé mellett?

    Mindig mikor kicsit begurulok a Win miatt, megfogadom, hogy kihajítom az iroda ablakán, és veszek egy Mac-et, nem érdekel hogy 4-500 ezer ft, vagy akár 1Millió, mert az biztosan első osztályú lesz, elvégre ezt profi otthoni és irodai használatra tervezték, de ezek szerint akkor rosszul tájékozott vagyok. Én azt hittem, hogy a legtöbb feladatot jól megoldja, de az írásaitokból inkább csak azt szűröm le, hogy a legtöbb dolgot csak kompromisszumok árán lehet használni, vagy nem is lehet! Sokszor az az érzésem, hogy igazán senki sem használja a MacBook-ját, csak alap dolgokra, amire bőven elég lenne más, olcsóbb is, de ez Apple.

    Azt baromságnak tarom,hogy Office miatt legyen egy Win-es gépem is, hát ez elég nonsense. Pont azért van egy gép, hogy azon minden rajta van, nem kell semmit sehova vinni pluszban, hozzáférek azonnal mindenhez.

    Tényleg érdekel, hogy ha ma valaki egy megbízható, mindig jól működő rendszert szeretne, otthoni és alap irodai feladatok ellátására, akkor nincs tökéletes választás? A Windows-nak mindig van valami kínja, pedig tényleg csak alap feladatokra használom, de mikor nem akar nyomtatni vagy scannelni, akkor az agyam eldobom, hogy 2016-ban Offline-ra vált a nyomtatás csak úgy magától, és nem tudom visszaállítani, csak várok, hogy egyszer elinduljon. Illetve, a rengeteg lassulás, hibaüzenet, és rengeteg ilyen idegesítő dolog, amit nem győzök sorolni.
    Az embert azt gondolja, hogy az OSX, Apple-höz méltóan stabil, megbízható rendszer, felesleges sallangok nélkül, minden klappol, irodában és otthon is 100%-osan megállja a helyét! Ennek ellenére ahogy egyre többet olvasok fórumon, és leírásaitokban, úgy bizonytalanodok el, hogy basszus, ezzel nem tudok normálisan Excel-ezni vagy egy levelet megírni Word-ben? 2016-ban??? El sem akarom hinni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák