Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz Graphics #121510 üzenetére

    Bocs, ezt nem válaszként kellett volna írnom!
    Ezt aláírom!
    Csak ez volt a két fő vonal most itt, aztán már b20 még mtk vs. sd vita még anyazas lett a vége.
    En abbahagytam mára, még egy képet linkeltek majd a gagyi kínai akksirol, de az már más téma.

    Mod: és nem a szakmaisagod kerdojeleztem meg, csak az eddigi best buyoknak kikiáltott, aztán a süllyesztőbe eltűnt kacatok és a mostani felhozatal kozott akartam rávilágítani a párhuzamokra.

    :R

  • Soká

    senior tag

    válasz Graphics #121510 üzenetére

    Kedves Duliee,
    egyszerűen lehetnél elnézőbb azzal, aki mást hajtogat. Még rá is lehet hagyni... :)
    Ezek tényleg nem olyan életbevágó ügyek, hogy érdemes legyen összeakaszkodni. Kornélka az InFocust is emlegette, amivel Te nyiván nem értesz egyet, mert alapvetően jó volt vele a párhetes tapasztalatod, de talán belátod, hogy nem az InFocuson volt a hangsúly, hanem tényleg azon, hogy kicsit messiásvárás folyik itt a mobilfórumban és mindig elfelejtjük, hogy a gyártók és forgalmazók nem hülyék, nagyjából jól árazzák a termékeiket. És most nem a prémiummárkák csúcsairól beszélek, mert annak az ára színtiszta marketing.

    És szerintem az is tiszta sor, hogy az egyes emberek preferenciái sokszor megmagyarázhatatlan okok mentén alakulnak úgy ahogy. Sokszor egy név önmagában lehet vonzó vagy taszító. Engem például kimondottan zavar az InFocus tipográfiája (akár az UleFoné) mert az én szemem arra áll rá, hogy ezeket (is) figyeljem. Más meg valami másért van "oda".

    Az inFocussal kapcsolatban csak annyit mondanék - nem ellened - csak árnyalásképpen, hogy én egy időben nézegettem az Ulefon Paris-t.beszéltem 1-2 tulajjal és kb úgy nyilatkoztak róla, ahogyan Te az InFocusról. Aztán jött egy mobilarénás (elb.szott) teszt és azóta gyakorlatilag fel sem merül ez a teló a kínálati palettán. Pedig akinek van, az általában elégedett vele, mint Te az inFocusszal.:)

    Szóval, felbosszantania semmiképpen sem érdemes magát az embernek ilyen apróságok miatt.

    Én most már jó néhány hónapja figyelem a fórumot, kinéztem ezt a Redmi 3pro-t de igyekszem nem elkapkodni a vásárlást, mert végülis augusztus végén lesz a fiam szülinapja, neki szánom és tényleg számít, hogy egy kütyüről legyenek negyedéves tapasztalatok. Így is szép lassan jönnek Redmi3-nál a csalódásra okot adó kérdések...

  • zolipapa66

    tag

    válasz Graphics #121510 üzenetére

    Duliee! Teljesen egyet értek Veled.

    Szó sem volt Best by-ról, csak arról, hogy ennyi pénzért megéri. Akik dobálják a földre a telefonokat (mint én :) ) azok nagyon meggondolják mire adnak ki pénzt.
    Van akinek fontos a B20, van akinek a kamera, van akinek az aksi, van akinek az embléma a készülék hátlapján. Persze attól én is hülyét kapok, mikor valaki ide ír, hogy 30-ért valami almás minőségű kütyüt ajánljunk már gyorsan EU-ból.

    Köszi a tesztjeidet, és megnéztem a német stb teszteket is Te véleményed mellett, és szerintem is ennyit lazán megér. Aztán fél év múlva ha beszarik akkor beszarik:) A redmi 3 pro is beszarhat :)

    Ecoo E04 - UMI Hammer - Redmi Note 2 prime

Új hozzászólás Aktív témák