Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz canniball #120335 üzenetére

    Köszi, ez legalább elárulta, hogy az én PC-men (valószínű a W10Pro miatt) SMB 2.0 van és valószínű ezért nem tud egy csomó egyéb alkalmazás (pl a VLC player de a HD Fájlkezelő sem) belépni a gépemre. Ezzel csak az a baj, hogy valami eszméletlen kicsi még a legnagyobb méretre állítva is a képek előnézeti ikonja és a hálózati helyről elért mappa tartalmát nem hajlandó más sorrendben megjeleníteni, csak név szerinti sorrendben. Nekem ez arra kellene, hogy a hálózatban elérhető tárhelyekről néha kikeressek egy-egy képet, de erre szinte csak a módosítás vagy a készítés dátuma szerinti sorrend a megfelelő (vagy a nagyobb, sokkal nagyobb miniatűr)

    A PC-men lévő SMB 2,0-val kompatibilis más böngészőt tudsz, vagy tud valaki más esetleg?
    Próbáltam a File Manager +-t a HD Fájlkezelőt, egyik sem képes rá. A Total Commander igen de annál meg nem tudom előhívni a miniatűr nézetet. Az FX fájl kezelőt, az meg a tárhelyeken elérhető képeket nem tudja megosztani például az Instagramra.
    Ami érdekes, hogy a telefonon (Iphone7) használt böngészőt megtaláltam a táblagépre is, de míg a telefonról döccenés nélkül belép a gépemre, addig a táblagépről nem (a hálózat többi gépére igen).

Új hozzászólás Aktív témák