Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz hokuszpk #5218 üzenetére

    Akkor nem bántom, mert engem aztán nem zavar. Igazából csak azért fura, mert nem eddig nem így volt, vagy mondhatni kiszámíthatóbb volt a 9900k esetében.

    @#5217Cifu
    Jó az úgy, ha nem lesz baja. :R

    @#5214abridabri
    :R

    @#5215X2N
    De, tanultam fizikát, sőt még volt "szerencsém" emelt szinten is (ha Valakinek még ismerős lehet Orosz László neve, akkor mindent is megért :P), de nem állítanám, hogy ebből keresem a kenyerem vagy én lennék a legnagyobb ismerője a termodinamikának, így egyrészt megkopnak az emlékek bizonyos dolgokról, illetve felnőtt fejjel sokszor a tapasztalati úton szerzett ismeretek során kerülnek helyre az építőkockák, amelyeket a drága tanárok és előadók anno a táblára vetettek.
    Éppen ezért is írtam, amit Te utána számokkal, támasztottál alá, hogy ha belül egy nagyon kis felületet kell lehűteni, akkor az már egyrészt nem olyan mértékben jelenik meg egy nagyobb felületen, illetve a borda hőfelvételre kialakított része sem egységesen fogja azt átvenni, hanem csupán egy része, ergo én aztán tapogathatom a bordát meg a hőcsöveket, amikor az a magas hőmérséklet csupán tüskékként történnek és csak időnként.
    Szóval köszi Neked is a részletes választ, igazából úgy érzem képben vagyok a történésekkel.

    Már csak egy kérdésem maradt:
    Van e értelme beruházni (nem egy nagy költség) bármilyen offset mount-ra vagy hasonlóra?

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák