Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gróf...

    aktív tag

    válasz SECTORnooB #14994 üzenetére

    Az ugye megvan, hogy a hozzászólásomban (bár szép nagy betűkkel írtam) nem az ár volt a lényeg?
    Akkor próbálom másképp:
    Két egymástól igen távol álló cég, mondjuk úgy konkurencia. Készít teljesítményben szinte azonos (erre vonatkozott a hibahatáron belül!!! Én a 1-4%os eltérést nem nevezném különbségnek!) terméket!
    Csak nekem FURCSA? Nem ébreszt senki másban kételyeket? Semmi kérdés? Ez így teljesen természetes?

    Beszélgethetünk az árról is. Én így számolom: A jelenlegi méjnsztrím teteje 110 - 130 pengő környékén van. Az extra kb 160 - 180.
    Akkor most nézzük a jósolt amd árakat 330, 400, 500 dollár. Ami az elfogadott dollár = ajró képlettel számolva (99%-ban stimmel!!!) rendre 109, 130 és 165 pengő. Akkor belőtte az árakat az AMD az intelhez, vagy sem?

    Hogy ez még így se legyen teljesen kerek, azokat a teljesítményadatokat még nem támasztotta alá senki!!!

    Nem vagyok elkötelezett egyik oldallal szemben sem! Gépvásárlás előtt állok. Nem tetszik amit az Intel csinál. Szabadulnék tőle. Jelenleg a legnagyobb elvárásom a jövendőbelitől, hogy egy szálon a lehető legtöbbet tudja nyújtani! (1-4% LÓF.SZ!)
    De ha az amd is felül ugyanarra a vonatra, pláne(!) ha a szememet is kiégeti, mindenféle marketing baromsággal, akkor morcos leszek.

    Fogadatlan prókátorokra nem vagyok kíváncsi!

Új hozzászólás Aktív témák