Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    válasz jeni #2927 üzenetére

    Köszi. Majd meglesem. Csak ez már szétszedős dolog ahogy látom. Most nem nagyon férek hozzá szinte semmihez, még az elem egyharmada is belóg VGA alá. A csavarokhoz mondjuk igen de még nem nyúlok hozzájuk, bár szerintem azok rendben vannak.

    Az alaplap meg billeg jobb oldalt, mivel nem szabvány méret így a legszélénél nincs rögzítve....
    Vezetékek most nem érnek a deszkához, le van szedve az oldallap a vezetékes oldalon is így most lazák a kábelek illetve csatlakozók. A ház belsejéből is néztem az alaplapot nem láttam semmi olyat ami rálógna.

    BIOS-t reseteltem ugyanúgy nem bootolt be normálisan, cserébe állíthattam vissza a RAM profilt és a Venti szabályzást. Közben többször ki és bekapcsoltam és azt vettem észre, hogy ha áramtalanítom a gépet, akkor utána működik, normálisan bootol.... :F
    Ha viszont leállítás után kapcsolom be akkor ugyebár nem. Ugyebár újraindítás után is jó.

    Szóval akkor maga a windows leállítása csinálhat esetleg valamit amit nem kéne? Ez is hülyeség de már nem tudom mi lehet a gond.

    Még valami energia sz@rság nem lehet? Bár nem hiszem h köze van a boothoz, akkor még nincs az op rendszer betöltve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák