Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz #85552128 #145 üzenetére

    Megnéztem és amikor megláttam biztos voltam benne, hogy a szokásos körből valaki reagálni fog rá! Egyébként, ha te is megnéznéd, hogy ő mire reagált... azért emelte ki ezeket, mert az általa említett tesztben túlsúlyban volt az NV-s cím, erre kontrázott egy Vega topikban, amire te rákontráztál... ha a logikádat követem, akkor Linusnál kéne kontráznod, nem itt! ;)

    Nem játszom az önjelölt moderátort, csak rettenetesen unalmas már mindenhol ugyanazokat a kontrákat olvasni ugyanattól a pár emberkétől... legalább egy topik maradjon már szűz! Ezeket a köröket fussátok meg a VS topikban, ott társakat is találsz hozzá...

    [ Szerkesztve ]

    www.smart-bus.hu

  • BReal

    addikt

    válasz #85552128 #145 üzenetére

    Erre most válaszolok én. Ugye 4 linkelt játék volt, amiből szerinted csak 1 releváns. Akkor Techpowerupról írom azokat a játékokat, amiben gyorsabb a Vega64 a 1080-hoz képest az említett játékokon kívül: CoD IW, Deus Ex MD, F1 2016, Resident Evil 7, R6 Siege (1440P és 4K), Fallout 4 (4k-n több mint 10% előnye lesz a 1080-hoz képest), Prey (4K), RotTR (4K), Sniper Elite 4 (4K).

    20 játék volt tesztelve Techpowerupon. AotS nem volt közte, tehát akkor összesen legyen 21.

    Ez azt jelenti, hogy az előbb említett 4 játékkal együtt 21 játékból 6 vagy 7 (AotS nem tudom gyorsabb-e FHD-n) gyorsabb Vega64-en FHD-n, 9 játék gyorsabb 1440P-n (AotS, R6 Siege, TW: Warhammer) és 13 4K-n. Szerintem eléggé kiegyenlített a dolog.

    (#146) Apucy01: Úgy nézem, hogy itt felénk így lesz megoldva (össze lesznek pakolva a szettek), bár ez nem túl megerőltető, hiszen csak 2 féle CPU és 3 féle alaplap (MSI Titanium, Gigabyte K7 és ASUS Crosshair) szerepel az akcióban. Viszont az tuti, hogy nálunk is kell legyen ilyen akció, és mivel nálunk eleve olcsóbban van pl. az említett alaplap és proci, akkor még olcsóbbra jön ki az adott szett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák