Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz zoltanz #22080 üzenetére

    úgy általában nem, de én a vidkártya gyűjteményem jelentős %-át mégis vateráról szedtem össze... sokszor lehet belefutni gyengén fényképezett, rosszul hirdetett érdekességekbe potom áron... itthon vettem pl asszem 1200-ért a matrox millenium2 8+8MB kártyámat is, ugyanezt a német ebay-en tuti felverték volna 10eur fölé (a memória modullal együtt ritka és értékesebb, mint csak a kártya), láttam már volari v3 kártyát is egy ezresért, aminek cirka semmi leírása nem volt, csak pár gyatra képe - ránézésre olyan volt mint valami lowprofile rage128 vagy radeon7000 - a kutya nem érdeklődött iránta hetekig... aztán nekem csak feltűnt, hogy ez valami más, de mire kigugliztam, beazonosítottam a képei alapján hogy mi is az, addigra éppen lecsapta valaki - úgylátszik nem vagyok egyedül :O :D

    de tény hogy az eladók jelentős hányada erősen túlárazza a termékeit, néhányan pedig egészen elvetemült vicces árazásra is képesek mint a példa is mutatja - remélem kifizet a vaterának pár ezres listázási díjat, mire rájön hogy össz 1-2-3e-et ér az áruja :)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák