Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz frescho #13462 üzenetére

    és re: (#13463) akosf
    Igaz nekem csak egy Regor-om van. De gondolom a Phenom-on sem lenne nehezebb kivitelezni ezt. Ha igen, akkor még mindig jó ez az Athlon II tesztalanynak. A k10stat-al még az egyik magot is ki lehet iktatni (elméletben.... gyakorlatban még nem próbáltam).
    100MHz
    Ja és ha 100MHz-re állítod a BIOS-ban az FSB-t akkor még az 50 MHz is elérhetővé válhat.

    re: (#13464) Rive
    Ettől függetlenül érdekes lehet. Amúgy igen pont arra lennék kíváncsi, hogy ez a sok plusz utasítás készlet mennyit segít. Igazéból csak amolyan kíváncsiság.
    Game: Igen a magasabb költségvetésűeknél inkább megy, de néha ott is elég furán. Asszem STALKER volt aminek elég komolyan kellett a vas. Bár nem játszottam vele, de a Metro2033-nál sem értem a gépigényt. Ellenben a kiszivárgott Crysis2-ről elég szépeket írnak ilyen szempontból. De az Én kis HD4200-amat ezek a játékok nem érintik. :)
    A Half-Life2 elmegy rajta játszhatóan. Annyi a max ami nálam érdekes lehet. Bár már azzal se. Inkább maradok a Doomsday-nél meg a OpenTransport-nál :) ez utóbbinak meg úgyis csak a proci fontos.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák