Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rovtiv3

    aktív tag

    válasz Hencso #70429 üzenetére

    Kedves fórumtársam!
    Még egyszer és utoljára felidézem a kérdésemet. Íme:

    Kérdésem volna a memóriáikat 2000Mhz fölött járató tettestársakhoz. Mekkora a CPU NB-fesz ilyenkor nálatok?

    Nem értem, ebből hogy vetted le, hogy NB-feszt akarnék emelni, illetve ezzel kapcsolatosan tanácsra volna szükségem.
    Továbbá, hiába mondod, hogy NB-feszt nem "szoktunk" emelni, amikor NB-feszt igenis szoktunk emelni.
    Ez a kijelentésed csak akkor állja meg a helyét, ha királyi többest használsz. Nem mindenkinek 1.187V-ra állitja be a lapja az NB-feszt. Az enyém például 1.12V-ra, úgyhogy mi szoktunk NB-feszt emelni, nem beszélve azokról, akiknek 1.2-1.3V környékén stabil az OC.
    Továbbá, nem győzöm eléggé hangsúlyozni, hogy a kérdésem a "memóriáikat 2000Mhz fölött járató tettestársakhoz" szólt, így te simán inkompetens vagy a témában, miután még mindig 1866-on futnak a RAM-jaid. Nem értem, mit nem lehet ezen megérteni.
    Továbbá, az "olvasd el" kitételed utáni bekezdésedet simán nem értem. Olyan mértékben köze nincs az elemi nyelvhelyességhez, központozáshoz, stilisztikához, hogy egy tétova kísérlet után simán feladtam a szöveged értelmezését.
    Béke. :R

    Már bocsánat...

Új hozzászólás Aktív témák