Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz axlfsi #7195 üzenetére

    Több hibája is lett.
    Néha néha előforduló hiba hogy sütés közben ha kihúztam a kosarat és utána betoltam nem folytata a programot, nem reprodukálható szándékosan amikkor a gép úgy gondolja akkor jött elő.
    Sütés közben nem éri el a kellő hőfokot és így nem süt rendesen.
    200fokos programnál se érte el a 150fokot sütés közben
    Kép [link]

    Régen 22-23perc alatt kész volt a hasáb burgonya, legutoljára 33percnél meguntam kellet volna még neki de valamennyi de már nem volt türelmem

    Meg nagyon sokat kattogott a végén, de valószínűleg ez összefügg a kevés hőfokkal mert a hőfokszabályzója kattog

    Tefal EY111B15 hogy pontos típus is legyen

    De amúgy is ez nem volt igazán jó gép, de ez már az én hibám volt hogy ilyet vettem
    Kerek kosár, pakolhatóság szempontjából zsákutca kerülendő
    És ez egykosaras verzió volt, alulról szinte nem is sütött ha kicsit is nagyobb mennyiség volt benne, nem ment le az aljára a meleg levegő
    Más két három rázással készre süti mondjuk a hasáb burgonyát, na ennél akár 5-6 rázás is kell mert a a teteje már pirul de az alja még nem sül

    Amúgy már a postán van a utódja, vagyis remélhetőleg az utódja mert ha javítják a gépet akkor bajba leszek
    Sikerült még elcsípni egy Siguro AF-R550[link] gépet kuponozva szállítással együtt 21e Ft-ért

    Ma a postás néni elég bambán nézet mikkor mondtam neki hogy majd hétfőn veszem át a küldeményt, elméletileg 12-ig őrzik és vehetem át így a hétfői (negyedikei) nap még simán benne van, és ugye attól a naptól indul a 30napos visszaküldési idő mikkor átvettem a küldeményt (így olvastam)
    Így várom a garanciáztatás eredményét én annak örülnék ha visszakapnám amit fizettem a Tefal gépért (27 e Ft) és akkor megtartom a Siguro AF-R550 gépet amin ráadásul 3év garancia van

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák