Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • adorjant

    senior tag

    válasz Incognito #9201 üzenetére

    na ezt is megéltem,hogy kismókusnak és fogyatékosnak nevezzenek :)

    annyit tennék hozzá,hogy közvetítettem.a kártya JÓ.a haverom számát azért adtam meg,hogy beszéljen vele,mert ő használta,és esetleg egy telefont megért volna egy ötletcsere.de előtte napokat töltöttünk el a hiba keresésével,de úgy látszik ezt elfelejtette említeni az úriember.
    továbbá felajánlottam,hogy próbáljuk ki egy másik gépben.erre nem kaptam választ a mai napig.ezek után úgy gondoltam,ha neki ennyire nem fontos,ellenben a helyi topik elárasztása ezzel a dologgal,ő tudja.

    két dolog azonban szúrja a szememet: az egyik a szavak használata.majd ha én is így beszélek valakivel,akkor nevezgessen így.

    a másik,hogy azóta el lett cserélve a kártya.arról nem írt semmit,hogy azóta működik-e vagy sem.mivel ezzel kapcsolatban egy szó sem esett,azt feltételezem,hogy működik,ergo nem szart adtunk el.

    részemről téma lezárva.

  • adorjant

    senior tag

    Sajnos nekem is postolnom kell ide,első keserű bizniszem kapcsán...
    LCD TV-t vettem Big_Leslietől.
    Felhívtam telefonom,hogy milyen tartozékai vannak,mert csak akkor érdekel,ha a talpa is megvan. Azt mondta,megvan.
    Elmentem,kipróbáltuk a tévét,megfelelő volt,a talpa viszont külön be volt csomagolva ezzel nem foglalkoztam sajnos,csak otthon,amikor össze szerettem volna rakni,de ez a talp nem ehhez a tévéhez tartozik. Azonnal jeleztem felé,hogy vagy visszaviszem,és visszaadja a pénzt,amit azonnal elutasított,vagy pedig adjon egy hozzávaló talpat,illetve a nem hozzávaló talpat visszaadom,amit némi árkedvezménnyel kompenzáljon,és el van felejtve minden... Ezt sem fogadta el,egy harmadik emberre mutogat,akitől vette a tévét...De én vele üzleteltem,nem másal!

    Ígéreteket hallok nap mint nap (de csak ha én keresem...),de megoldás továbbra sincs.
    Egy talp szállítással együtt 10e forint lenne...

    Szóval nagyon vigyázzatok vele, semmiféle segítségre és garanciára ne számítsatok tőle vásárlás után!

    (Azóta a hirdetett termékeinél odaírja,hogy garancia nélkül,vajon miért?)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák