Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabe_

    őstag

    válasz xtech2 #925 üzenetére

    Ellened se játszanák szívesen... de gondolom, egy 400+ fps fegyver ellen azért te is 2x meggondolod, hogy kiugrasz-e a fedezék mögül. :D

    Szerény véleményem szerint egy normális AEGhez 300-350 fps-el bőven elég. Azzal is már tisztességesen meg lehet érezni a találatokat. E fölött meg már rendesen be kell öltözni, hogy ne okozzon maradandó nyomokat. Szóval szerintem a menőzésen kívül nem sok értelme van az ''észnélkül'' tuningolt AEGeknek. Legalábbis nekem nem az a célom, hogy leszakítsam az airsoftos ellenfelem karját egy lövéssel, nem is beszélve arról, ha egy ilyen erős fegyverrel 20-30 méterről pofánlőnek, utána sebészkés kell kivenni a bb-t. ;]

    Persze a sniper fegyverek kivételek, de nekik meg is van a rájuk vonatkozó szabály...

    A cyma 028 fogaskerekekre tényleg azt mondják, hogy jobbak a tm-nál. Sajnos én pont kifogtam egy selejteset, mert alap fegyverrel kb. 15ezer lövés után cseréltetnem kellett őket, ugyanis letört egy pár fog, azonkívül az egyik elég csálén járt...

    Sovány szakácsban sose bízz!

Új hozzászólás Aktív témák