Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz Parci #852 üzenetére

    En nem akarom eldonteni mennyit kereshettek, nem tudtam, hogy jutalekot kaptok es nem fix fizut.
    30 eves vagyok, aligha erintett a szocializmus.
    Viszont ha ez a hozzaallas, akkor oszintebben kellene az userekkel kommunikalni, mert a ket hangvetel erosen uti egymast.
    A kozhiedelemmel ellentetben nem a reklamokbol eltek, hanem az userekbol.

    Lauda
    Aki tudatosan blokkol, annak meg felugro ablak sincs. Aki nem tudatosan blokkol, annak mi lesz az elso reakcioja? Fiam, virus van a gepen, gyere tuntesd el mert mindig felugrik valami.

    Ez a gond, hogy dobalozunk a szamokkal. Parci szerint tobbseg azt se tudja blokkol, szerintem az oldal temajabol kifolyolag meg a tulnyomo resz tudatosan bongeszik.

    Ezt mondjuk a 2010-es elemzessel a ph! irta az olvasokrol, ott van a Mediaajanlatban.
    "Az NRC-TGI Visitor Lifestyle Research 2010-es felmérése szerint a PROHARDVER!, a Mobilarena és különösen az IT café olvasótábora szignifikánsan eltér a hazai internetes átlagtól: jellemző, hogy az oldalt az átlaghoz képest lényegesen magasabb képzettségű, jobban kereső, városban élő férfiak olvassák."

    Kellene kerni egy friss jelentest, de ahol telt az ido, a felhasznalok meg tech savvybbak lettek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák