Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzoli986

    tag

    válasz liksoft #809 üzenetére

    az oké,hogy ha hibás a mechanika akkor nem tudja betölteni...mondjuk én eddíg azt hittem,hogy a firmware-t egy csip tárolja a nyákon.mindegy.de ha nem mechanika hibás,csak egyszerűen elment a nyák(mondjuk egy táp elvitte,mint anno nekem)akkor működika nyák csere.tény hogy azt a részt ahol a gyárihibás szektrorok vannak nem tudom normálisan kizárni,de annyi,hogy ketté partícionáltam és kész.igaz,hogy így buktam 5gb-ot egy 20gb-os vinyóból,de a másik oldala,hogy nyertem 15gb-ot és az tökéletesen működik.

    a távolság meg attól is függ,hogy milyenek az adatok.egy cégnek biztos nem gáz utazni 300km-et egy adatmentésért,ha mondjuk elszállt az éves munka,de egy átlagembernek akinek mondjuk képek videók zenék vannak rajta lehet húzós...
    amúgy nem mondtam,hogy adj ingyen alkatrészt.

    a forrasztásról nem tudtam hogy ennyire leht gáz,de haver egyszer forrasztott már vinyóra csatlakozót.igaz tápot hanem olyat ahova az ide megy ott volt letörve egy láb,de simán sikerült,pedíg semmi spéci dolgot nem művelt,csak felkapta a pákát és odanyomta...

Új hozzászólás Aktív témák