Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Gabcsika #15 üzenetére

    Én most raktam fel a 2010-es verziót, ebben van egy Try&Decide funkció ami ha be van kapcsolva akkor bármit csinálhatsz a rendszeren nem lesz baja mert a változtatásokat visszaállítja ha kikapcsolod(természetesen kikapcsolásnál lehet azt is választani, hogy tartsa meg a változtatásokat). Lényeg az, hogy ha ez be van kapcsolva akkor előfordulhatnak lassulások(súgója szerint). Nem tudom ez a funkció volt-e a 2008-as verzióban, de ha volt akkor lehet nálad be volt kapcsolva.

    schedul2.exe ez tuti ütemezett feladatra vonatkozik, gondolom a backup készítésre. Egyszerűen megkeresed a programban és kikapcsold, csak akkor ugye nem sok értelme van mert nem biztos, hogy akkor fog elszállni a rendszer miután csináltál kézileg egy mentést.

    Én nem rég hallottam erről a programról és most ízlelgetem, jobb félni mint megijedni alapon azt hiszem megveszem és megtartom. Eddig kifejezetten tetszik és meglepett ez a Try&Decide cucc benne, hasonlót kínál a Returnil Virtual System csak annál ha ez be van kapcsolva akkor minden reboot után visszaállítja a változtatásokat, Acronis-nál meg reboot se kell megkérdezi, hogy visszaállítsa vagy hagyja meg a változtatásokat a rendszerben.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák