Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz #24845312 #2955 üzenetére

    Nekem MX510, G7, G7, G400, G603 volt az elmúlt 15 évben tőlük. Az MX510, G7 2-3 éven belül tönkrementek, általában kiégtek, mert túl sok hőt termelt a szenzor, és volt, hogy 20 órát is letoltam egyben játékot velük. Fogásra és pontosságra az összes közül messze a G7 volt a legjobb. Az gyakorlatilag egy vezeték nélküli MX510-es. A G400-nál kezdődött, és a G603-nál már sokkal gyakrabban előfordul nálam is, hogy kattintásnál elmozdul a kurzor, ezért játékra kevésbé alkalmasok. Kiszedték fokozatosan a hüvelykujj vájatát, és emiatt már nem stabil a fogásuk. A G7-el majdnem hogy 2 ujjal tologatva tudtam célozni rendesen, ezeknél meg markolni kell az egeret ugyanehhez, és érzésre akkor sem lesz ugyanaz. Az utóbbi 15 évben nagyjából ez a trend, hogy egyre rosszabb a Logitech egerek fogása. Az anyaghasználat és az összeszerelés is lejtmenetben van, csak az ár, ami nem változik... Azt nem tudom, hogy nekem mi lesz a következő ez után, mert vezeték nélküli gamer egér lesz az biztos, de az meg ritka. Nem hiszem, hogy Logitech lesz, mert már ennek is határeset a fogása, majdnemhogy kényelmetlen. A Razer nem jött be, amikor legutóbb próbáltam, de az egy kétkezes egér volt, ami alapból pocsék bármelyik gyártót nézzük, szóval szerintem adok nekik még egy esélyt és megnézem a Razer Mamba-t vagy valami hasonlót. Igazából már nem játszom évek óta, de a jó egér olyasmi, amit megszok az ember, és utána már nem hajlandó lejjebb adni... Ja igazából csak az volt a lényeg, hogy a Logitech már nem ugyanaz egereknél, mint ami régen volt. Én személy szerint nem ajánlom, bár az egeres topicban el vannak ragadtatva tőle továbbra is. Igaz a többi gyártóval nincs nagy tapasztalatom, csak azt látom, hogy egyre gyengébb a minőség minden szempontból évről évre a Logitechnél. Lehet, hogy a konkurencia még rosszabb...

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák