Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koanla

    aktív tag

    válasz _Andras_ #530 üzenetére

    Remény mindig van, de
    - kétféle módja van (volt) a DK2-nek: extended és direct
    Én csak ez utóbbit szeretem, mivel itt nincs/minimális a késleltetés és ez az, ami nekem bejött. Extended módban feljebb tud kúszni szépen az fps, de az - még mindig: nekem! - nem okés. Viszont direct-ben tényleg szinte fáj, ha 70fps-sel megy a cucc, vagy pláne kevesebbel. Ráadásul a CV1-nél 90Hz-et emlegetnek, azaz ott 90 fps-sel kéne mennie. Persze, arról még nincs nagyon tapasztalat, hogy ott mennyire lehet alámenni a 90-nek, de a DK2-nél az amúgy elérhető maximális fps egyben a minimumot is jelenti.
    És végül: legyen szerencséd,(nem, mindannyiunknak legyen szerencséje) és optimalizáljanak addig még annyit, hogy egy 970 TÉNYLEG el tudja futtatni (nem hiszek benne, de meglátjuk). És természetesen ez rettenet alkalmazásfüggő. És akkor még az alkalmazás OR-re optimalizálásról nem is beszéltünk. A DK2 gyakorlatilag négyzet alakű képernyőt ad (vízszintes és függőleges FOV egyaránt olyan 90°körül adódik. Míg egy hagyományos monitor 16:9 képarány körül van. Szóval minden, amit a szélén látnál (menük, kijelzők, stb.) láthatatlanok maradhatnak akár...
    Nem egyszerű ez.

Új hozzászólás Aktív témák