Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz Jack@l #3745 üzenetére

    Amikor először kipróbáltam a Vive ot… azt mondtam wow ezt vártam már 20 éve kicsi gyerek korom óta… nagyon örültem neki és újra elkezdtem játszani mint egy gyerek… Asztali játékokat nem nagyon játszom már túl unalmas.. Bár ez a lelkesedés kicsit megfogyatkozott tartalom kevéssége miatt.. , de még mindig el el tudok egy egy új tartalmon csodálkozni és feldobja a napom.. Játékokra vagy 360 fokos filmekhez egészen jó a mostani VR is (felnőtt filmekhez  )
    A tegnapi Oculus bemutatót én is figyelemmel kísértem és ez a beszélgetés- filmezés- hülyülés virtuális térben rajzfilm figuraként kicsit én is úgy érzem erőltetett nem ezért dobnám el a Vive ot az Oculus-ért …
    Igazándiból ha később kapható lesz idehaza is végre csomagba és bebizonyosodik legalább olyan a követő rendszere mint a Vive nak akkor erősen elgondolkodom a váltáson, de bizonytalanra nem dobnám a Vive ot..
    Főleg azért is nem , mert ők karolták fel a room scale alkalmazásokat és a vásárlásod egyfajta szavazat is merre fejlődjön a VR technológia.. Ha Oculust veszel (látható a bemutatót demókon ) hogy igazi room scalet nem kínálnak inkább csak 180 fokos vagy max 360 fokos egyhelyben játékot .
    Az nekem édes kevés lenne a Vive után .. így várok a biztosra ha kijön a touch mire lesz tényleg képes..

Új hozzászólás Aktív témák