Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz Johnny_vT #9152 üzenetére

    Ha jól tudom, akkor:
    Első generációs S60-nál két facelift volt, az első ilyen 2005-ben történt. Ekkor többek között új lámpákat és ködlámpákat kapott (a fényszórók víztiszta, műanyag burát kaptak és egy síkba került a ködlámpák burája a lökös felületével), megjelentek a xenon fényforrások, fényezettek lettek az oldalsó, az első és a hátsó díszcsíkok, a kormányon megjelent a Volvo logó a régi felirat helyett, a középső tárolórekesz már redőnyös fedelet kapott (a régi, eltörni hajlamos változat helyett).

    Ezt követően ?valamikor? megnőtt a Volvo embléma a hűtőrácson, illetve az oldalsó irányjelzők is felköltöztek a tükörházba. Ezek pontosan nem tudom mikor történtek, de már láttam alsó oldalirányjelzővel és tükörházas irányjelzővel is S60-at a két facelift közötti időből.

    A második facelift 2008-ban történt, apróbb változásokat magával hozva; a lökhárítók és az oldalsó küszöbvédők már teljes mértékben színre fújtak voltak, illetve a csomagtérajtót már szélesebb Volvo felirat díszítette.

    [ Szerkesztve ]

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Johnny_vT #9152 üzenetére

    Automata váltót sokkal jobb 6 sebességesre cserélték. Beltérben is fejlesztettek a közép konzol, könyöklőn. Frissített lámpák elöl és hátul is sokkal szebbek, index a tükörbe (nem mindegyik modellnél), színre fújt dísz csíkok, szöghajtásnál is volt dizájn váltás, jobb konstrukció, sokkal kevésbé hajlamos olaj szivárgásra, mert ez miatt halnak meg a régiek is nagyon könnyen, ha csökken a kenőanyag szint. Meg pár kisebb nagyobb apróság, most hirtelen ennyi ugrik be :)

    BigBlackDog

    Megelőztél :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák