Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Peti78 #6734 üzenetére

    Egyikkel sem lennél olyan boldog, mint egy Volvoval.

    Kitenném én, csak itt a család, meg van már egy hobbi autó S80. De ez az R egyszerűen párját ritkítja, nálam is bakancs listás, ezt venném is azonnal.... De túl sok lenne a járulékos költségem egyenlőre, felhívtam a biztosítómat, és több mint 2x annyi rá mint az S80-ra, nem is értettem, azt mondta típus alapján megy és az S60R kockázatosabb a rendszerükbe így drágább...... Tárolni is kéne valahol, keresem a megoldást, mert egy álmom válna valóra ezzel a géppel, és legurulni vele a Zöld pokolba vagy Spa-ba, keresem is a megoldást, P-s rendszám, vagy angol kereskedői, de egyenlőre nem találtam még jót, hobbi autóra meg nem fogok ennyit fizetni, konkréten 650 éves szinten a cascos S80 biztosítás, erre meg mondtak 1560-at, kedvezménnyel.

    No meg lassan az S80 is gumicserés, akkor már felni újítás, lökösöket is tökéletesre akarom hozni, szóval projekt az van dögivel. De egyszerűen fáj a szívem ezért az S60-ért. Bár sajnos nem jött még el az ideje, :O annyi mindenre kell a pénz, ünnepek is jönnek, bár ebben meg minden váltás ünnep lenne :DDD

    Lehet teszek még rá egy ajánlatot, vagy megfűzöm egyik ismerősömet, hogy vegyük meg felesbe befektetésnek. Faterom benne lenne egyébként, de egyenlőre a tárolása sem megoldott, utcán meg nem hagynám, meg akkor erre is kéne költeni.......

    Nem egyszerű na.

    Amint össze áll a fejemben egy ár/értékben nagyon kedvező csomag, már veszem is, de nagyon sok a változó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák