Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stopperos

    senior tag

    válasz Véreshurka #15458 üzenetére

    A DNS szervereket nem tudod szerintem logoltatni (de lehet este van és nem értem), a router által feloldott neveket látod csak az adblock logban. Kényszerítés esetén pedig ami kimenne, azt is igyekszik megfogni és feloldani.
    Ha a dns szerverre vagy kíváncsi, akkor minden forgalmat nézned kellene és kiszűrni azokat, amelyek az 53-as portra mennek. De ez sem garancia, mert más portot is meg lehet adni kliens és szerver szinten.

    bigdady: 20MHz-es kiosztás mellett az 1-6-11 csatornák nem zavarják egymást, 40 MHz esetén olyan mintha 1+5, 2+6, stb leosztást használnál két csatornát összefogva. Egy telített környéken elkerülhetetlen, hogy a ne zavarják egymást és a sebesség sem olyan jó.
    Nekem bőven elég a 130 Mbit/sec elméleti sávszélesség, és az adóteljesítményt is visszavettem, mert így jobb sebességet tudtam elérni (bármennyire is meglepő a nagyobb adóteljesítmény több gondot okozhat). Ahol kell a sebesség, az 5GHz-en van, vagy kábelen.

    "What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

Új hozzászólás Aktív témák