Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz seawolf570 #8615 üzenetére

    "A válaszom nagyon egyszerű. Csak is azért nem tartom szimulátornak a két vitatott játékot, mert tudomásom szerint semmilyen szaksajtó nem titulálta annak eddig, és ha jól tudom maguk a készítők sem jelentettéki soha sehol, hogy ezek szimulátorok. Én úgy vettem észre, hogy csakis a két konzol felhasználói használják rá ezt a jelzőt, ami szerintem szakmailag nincs megalapozva."

    gt5 borító

    A "reális" fizikát pedig minden review megemlíti, legyen szó akár a gtről, akár a forzáról. Szakmailag nemtudom kitől várod, hogy megalapozzon bármit is, elvégre ezek még mindíg JÁTÉKOK ;)

    A tálalás az (keress pénzt, vegyél kocsikat, festések, tuning, stb), ami miatt sokan nem veszik komolyan (de éppen ez az ami miatt mások imádják, pl én is) ill. az előítéletek (gyermekjáték...). A szimulátorközösség a mod-lehetőségek miatt pécé központú, a pécések pedig hajlamosak lefitymálni - sokszor irigységből is - a konzolos autósjátékokat ill. a sokmilliós tábor miatt nyilván konzolon több a "hülyegyerek" is, nagy számok törvénye, akik lejáratják az adott játékot.

    Az xboxos játék életét tovább nehezíti, hogy az online játék fizetős, a kormányválaszték pedig tragikus (és drága). A ps3 változat pedig sokat késett, kissé befejezetlen, összehányt hatású, a valódi potenciál kihasználatlan (pl 100+ óra játék után sem elérhető a normális törésmód, ahoz még pokoli sokat kellene menni benne - ez is pl milyen egy idiótaság már...).

    De ha majd lesz xboxod, úgyis meglátod, mennyire van rendben a játék, a szimuláció a forza4-ben (is). Nyilván nem hibátlan, innentől csak a hozzáállásodon múlik, mennyire látod meg benne a szálkát vagy éppen a gerendát :)

    ---

    Semmiféle instabilitás nem volt a windowsommal (w7 x64), felraktam a v115-ös drivert, az volt a honlapon, next-next-finish, nincs mit elrontani. Fura dolgokat produkált a CSR a control paneljén, ezért rebootoltam és a win megállt töltődés közben ... huszonéve gépezek, ebből is élek, ha ilyen történik előzmények nélkül, az szerintem meg driverhiba (hiszen semmi mást nem csináltam!). Most a 116ossal nincs gondom, sőt, a 115ös is müködgetett miután a wint reimageltem + firmwaret frissítettem a kormányon.

    Rossz CSR-t postán el kellett küldenem Németországba és elvileg paypalra visszatérítik a feladás árát, ha megkapták.

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák