Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz maxcooper #635 üzenetére

    Tegnap felraktam az RBR-t és megnéztem közelebbről.
    Választani nem lehet, de nekem problémám sem volt a beállítással.
    A jobb szélen jólmegy a csík, ha nyomod a pedált?
    Valamint driverben separated-re van állítva, vagyis lenyomható mindkét pedál egyszerre?
    RBR-ben a beállításoknál a középsőt én töröltem(acelerate and brake) és a Throttle, brake-re van állítva a két pedál.

  • [MGC]Rico

    csendes tag

    válasz maxcooper #635 üzenetére

    Sziasztok!

    Eljátszottam a gondolattal, h veszek egy kormanyt. Tapasztalatom a kulonfele tipusokkal nem sok van. Jatszottam valamilyen Microsoft ffb termékkel, de a teszthez az ido rovid volt.
    Ellenben egy Logitech WingMan Formula Force GP volt nalam 2 hétig. TOCA 2-vel, Colinnal teszteltem. Azokkal tokeletesen ment, élvezetes jatekot nyujtott. Mondjuk ez mar eleg reg volt, a kormany is eleg regi. Akkor még az ara is 20e korul volt. Namarmost en max 15e adnek kormanyra. Ezért az arert a DEPO-n ezt a kormanyt is illetve egy ujabbat a Logitech Formula Force EX-et is kinaljak. Mind a kettő egy árkategoria.
    A régebbi nekem tetszett. De mi a helyzet az ujjal, gondolom a WingMan Formula Force GP utodja. Vagy nem? Talán fejlődött javult valamit.

    Maxcooper elkezdtel egy tesztet az EX-el de ugy csondben elhalt az eredményed, véleményed közlése erről a kormányról. Ha még olvasod ezt a topikot akkor légyszives oszd meg velünk a teszt eredményét.

    Illetve bárki másnak ha van hasznalhato tapasztalata a Logitech Formula Force EX kormanyrol, bő lére eresztve írja meg nekünk!
    További tapasztalatokat, véleményeket, termékötleteket is szivesen fogadok ebbol a 15e-es árkategoriabol.

    Elore is koszi! :R

Új hozzászólás Aktív témák