Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tmartin4

    csendes tag

    válasz cila1 #5670 üzenetére

    Hát nem tudom. Nem hiszem mert 2010-es játék meg az az igazság, hogy szerintem teljesen ezzel a tanítással nem működik valami. Mert a régi kormányom az a gázpedált a tesztben úgy kezelte, hogy az a 3-as gomb a fék pedig a 4-es. Na most ezeket az a másik játék sem így kezeli hanem van külön benne egy olyan rész, hogy játékvezérlő vagy valami ilyesmi és azon belül egy olyan rész van, hogy gyorsítás/fékezés. Amikor azt be kell állítani akkor meg kell nyomni az egyik pedált és úgy már jó is. Pedig igazából az a játék a City Bus Simulator 2010-es elődje a Bus Simulator 2009. És az fel tudja ismerni. Nekem a játék fórumján azt mondta az az illető, hogy be kell tanítani. És szerintem valamilyen szinten igaza van, mert amennyit értettem annyit megpróbáltam megcsinálni abból a tanításból és amikor én azt hittem végeztem akkor belementem a tesztbe és a 9-es gomb folyamatosan világított, és már amikor nyomtam a gázpedált akkor a kis pöcök előre nem is ment, mert a 9-es számra próbáltam betanítani a gázpedált. Tehát szerintem ezzel a tanítással itt azt lehet elérni mint ami az előző kormányomban eredetileg benne volt az egyik módnál, hogy a pedálokat gombként kezeli. És érdekes, mert ez a játék akkor is csak abban a módban ismerte fel a pedálokat. Csak hát sajnos az a kormány nagyon régimódi rossz volt. Ezért gondoltam arra lecserélem erre, mert ez jónak tűnt. Tehát még mindig erre a tanításra kéne rájönni valahogy.

Új hozzászólás Aktív témák