Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speed471

    aktív tag

    válasz fatal` #40003 üzenetére

    fatal:
    "Ha nincs fanatec bázisod." Köszönöm! :)

    GalaHu:
    Nekem Fanatec van, a TM-ét még nem próbáltam. Az a jó a Fana szettben, hogy minden egymásba tudsz dugni és a végén a PC-hez csak egyetlen USB-n kapcsolódik a Base, semmi más csiribiri nem kell.

    Igen vágom de most mi az igazság??
    Cshavez azt írta: Gyenge a kézifékük...Akkor lehet jobb lenne egy Thrustmaster szett?
    Számomra azért érthetetlen az egész mert nem kis pénzről beszélünk és ennyi erővel nyugodtan maradhat a logitech egy TM kézifékkel ami nem véletlen annyi amennyi!
    Igaz volt olcsóbb is, ez van.

    Ill : "Amúgy is Rallyzni szeretek a legjobban." Pont ahhoz kéne valami erősebbet venned, nekem 2x törött el a műanyag, 3x cseréltem potmétert, a support közölte erre nincs garancia"
    Nesze Fanatec, ez vicc kategória nálam. :Y

    Most szórakoztam a beállításokkal még nem az igazi de a Forzat sikerült belőnöm 90%-ra majd még szórakozok vele így egész élvezhető! Sőt :D

    GalaHu:
    "Az eddigi írásaid alapján úgy tűnik nem okozna gondot finanszírozni egy Fanát, úgyhogy hajrá!"
    Számít a pénz, és nem okozna gondot, de nagyon megfontoltan költöm.... Véleményeket, infókat gyűjtök nem akarok olyanra kiadni 1ft sem aminek nem látom értelmét, vagy műszakilag nem megfelelő és csak marketing/márka miatt olyan drága.
    Nálam az a kérdés mennyi változást hozna ezt meg nehéz megmondani.

    Kicsit szét szórtam írtam sorry!
    A Tm kézifék átállítható sec váltóra!! Ha van kettő belőle egyik kézi, másik váltó pl.
    Igaz a váltót is át lehet alakítani pattogtatósra, de ha megnézitek a kéziféket elég komoly fém darab :)

    Itt jön a végeredményben az be hogy: Ha olyan jó a famatec akkor miért sérülékeny... Néztem a mindkettőről tesztet, sőt még a logitech g923 ról is.. midnek vannak előnyei, hibái.
    Az a nem mindegy hogy az adott hibalehetőség mennyibe fáj, ha már nem adnak megfelelő jó minőségű terméket.

    Nekem a TM erősebnek tűnik a váltó, és a kézifék is, viszont a Famatecet itt sokan kedvelik...
    Szerintem ez annak is a függvénye ki mivel játszik, én kb soha nem fogok pálya autózni, vagy rally, vagy forza.. még a Race driver gridet szerettem annak idején, de az újak szánalmasak.
    Forma 1 játékok nálam felejtősek.
    Keringeni egy pályán 50/100 köröket ..nem vagyok én sas :R nekem kell a fa meg az erdő, Kavics... sár, adrenalin. :DD
    Ezt a vázat itt vettem a ph-n nagyon korrekt az eladó:

    Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

Új hozzászólás Aktív témák