Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz Vakegérke #28274 üzenetére

    Igazából magával kormánnyal szerintem nincs gond, inkább a játékok támogatása gyatra. Van amelyikben királyul megy csak én vagyok béna hozzá, mint például a Project Cars2. Szépen megy vele, csak piszokul rá kell érezni mikor mennyit forgassak a kormányon, illetve mennyi gázt és féket nyomjak.Állandóan körbeforgok benne, így még szokni kell. Euro Truck Simulator 2-vel viszont tökéletesen megy és azzal használom főként. Ezen feleül NFS 2015-el is megy csak ott ki kell kapcsolni az FFB-t, és akkor nem rángatja oda vissza a kormányt, de akkor meg ugye a kormány középre állítása sem megy. Viszont érdekes mód NFS Payback-el szépen megy igaz abban visszaraktam 900 fokról 140-re és úgy működik vele és FFB része is megy.Mondjuk megy a Payback 900 fokkal is de nagyon sokat kell tekerni a kormányon hogy forduljon, de később ha jobban hozzászokok, lehet feljebb fogom majd tenni.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák