Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz t72killer #48044 üzenetére

    Utálom a tömeget, úgyhogy a "zombisított" városrészek nekem kifejezetten szimpatikusak

    Egyébként én is utálom a belvárosi tömeget, kisvárosi élet szimpibb meg az igazi vidéki/falusi. De meló miatt ez van, a 2008-as válság szerintem semmi nem volt, a most begyűrüzőhöz képest, a pénzügyi szektor meg más kategória, mint egy belvárosi turizmust kiszolgáló dolgozói tömeg. Tényleg rengeteg ember került szar helyzetbe, akik nem pénzügyi szektor szintű keresettel rendelkeztek, így kb nulla megtakarításuk volt. A hajós/repülős világjárásnak nem is baj, ha vége szakad, de értelmes szintű turizmusra szükség van, mert hiába bulinegyedről van szó, legalább a turisták fele teljesen normális családi utazó volt.

    Szóval sok dolog nem is baj, ha megváltozik majd, de azért az életnek normalizálódnia kéne és ennél jobban már ne zakkanjanak meg az emberek. Én meg egyre sportosabbá válok, mivel midig kétszer kell elgyalogolnom a közértig. Egyszer a bejáratig, aztán még egyszer ugyanaz, miután hazaballagtam a maszkért. Ami jó, hogy nem idegesít a dolog, hanem röhögök magamon, hogy már megint elfelejtettem azt a qrva maszkot. :N

Új hozzászólás Aktív témák