Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deedee

    őstag

    válasz reprokaiser #853 üzenetére

    az amcsi pénzgyártásról még nem hallottam.gondoltam,hogy létezett mert egy ilyen lehetőséget nem hagynak ki ők sem,annyira azért nem hülyék.viszont egyetlen aprócska információt sem tudtam ebben a témában felcsipegetni...Jól eltussolták a dolgot,eltűntetteék a nyomokat,jól elhallgatták...az utókor elől...

    a holdraszállás kérdésében láttam a cáfolatot megcáfoló filmet,és mit mondjak?eléggé meggyőző volt,tehát pillanatnyilag szerintem jártak akkor emberek a holdon./pl lengett a zászló?mivel nincsen légkör ami légellenállást állítana elő a zászló számára,ezért a zászló,ha nekimegy valamelyik űrhajós,akkor nagyon sokáig lengedezik,mert csak a belső anyagfeszültség lassítja..../

    hogy a nácik a jég alatt dekkolnának?ha neked van sok léd,te is elásnád magad a világ végén egy lyukban?talán ez első átmeneti időszakban igen,meghúznád magad...De aztán vágynál arra,hogy kiélvezd az életet...Ez az egész jég-emberes sztori azért nem hihető a számomra/győzz meg.. :) / ,mert annyi év alatt nem lehetne titokban tartani.amit két ember tud,az már nem titok.....Előbb utóbb kiszivárgott volna minden a dologról.hogyan hagyták el a földrészt?repülővel?azt nagyon könnyü felfedezni és lekövetni./itt most nem térek ki a földközeli repülésről,mert az hiába jó a radarok ellen,elég nehéz mutatvány,főleg olyen időjárási viszonyok közepette...Hajóval?azt mégkönnyebb kiszúrni,ráadásul feltűnő lehet azon a kietlen vidéken a rendszeres/rendszertelen hajóforgalom.kutató hajóknak álcázzák a ''kiránduló'' hajókat?annyi expedició azért nem megy oda,hogy igazolja a hajók viszonylagos nagy számát a területen...
    Tengeralattjáróval?a régi náci u-boot-ok mára roncsok,még a legalaposabb karbantartás mellett is.hol vannak a dokkok?elég nagy hely kell nekik.na és a karbantartás,alkatrészek?ezt mind legyártani,a gyártó üzemeknek helyetcsinálni,nagyon nagy munka és azon a zord vidéken még manapság is nehéz.pl az olajkutak,szénbányák az északi sarkkörnél és a kiszolgáló létesítmények.nagyon jól,stabilan kellett őket megépíteni,hogy ellenálljanak az időjárásnak.a jég alá meg mégnehezebb lenne építkezni még a mai szuper technikával is..../szerintem... /

    a ''német népnek'' tényleg jobb helyzete volt,mint a sztálini diktatúra állampolgárainak,ebben egyetértek veled./sztálin a 20-as években,ha jól emlékszem az időpontra,több millió embert ítélt éh-halálra szibériában /azthiszem...De az biztos,hogy észak-keleten../Nem engedélyezte a búzaszállítást a vidékre stb.láttam archív felvételeket és képeket a csontsovány,füvet,földet,végül még egymást is megevö emberekről.természetesen a kannibalizmust nem mutatták, ''csak'' elmondták....Szóval durva....És mindezt miért csinálta sztálin?mert a vidék nem volt ''kommunista'' gócpont,nem szimpatizáltak vele meg a ''téeszesítéssel'' stb

    hogy dél-amerika nem volt stabil hely?szerintem szépen csendben,kisebb csoportokba tömörülve azért szépen eltudtak vegetálni a pénzükkel és a befolyásukkal.....Szerintem volt annyi eszük,hogy feltudták mérni a lehetőségeket./mármint a politikai,hatalmi harcok várható alakulását.. / pl a dzsungel mélyén azért egyszerűbb építkezni ,ha titkos állomást akartak csinálni,mint a hideg délisarkon.ja és onnan könnyebb és feltűnésmentesebb is eljutni bárhova máshová...

    na asszem elég mára AZ írásból....Várom a választ... :)

Új hozzászólás Aktív témák