Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozicsek

    tag

    Sziasztok!

    Kicsit elveszve érzem magam, arra jutottam, kérdezni egyszerűbb. Meglepő fordulattal fejhallgatót szeretnék venni magamnak, az alábbi paraméterekkel:

    Elsősorban irodában használnám, munka közben zenét hallgatni. Itt a fő szempont a hangszigetelés és a kényelem, tehát 4-8 óra folyamatos használat után se kezdjen fájni a fülem, ha lehet. Különösebben vájt fülűnek nem gondolom magam, tehát egy "fun" hangzás korrekt terjedelemben bőven elég.

    Másodsorban a telefonomhoz és Skype-hoz is használnám headsetként, tehát egy mikrofon is kell, lehetőleg a zsinóron vagy beépítve, itt annyi a szempont, hogy működjön. Kétféle csatlakozásban gondolkodom: háromeres jack (számítógépnél veszek hozzá splittert ha kell), bluetooth - ha a kábel mellé él, mint lehetőség, az jó. A használt telefon androidos (jelenleg konkrétan Xperia SP).

    És persze az árkérdés: ha van indok, költök rá amennyit kell, de alapvetően 20-30 ezer jómagyar forintnál többet nem, ha nem muszáj.

    Amiket eddig néztem: JBL Synchros E40 (bt és jack), Manhattan Fathom (bt és jack), CREATIVE Hitz MA2600 (jack). Ezekről tudtok valamiféle véleményt nyilvánítani? Illetve van-e további javaslatotok?
    Előre is köszi a segítséget, ha valamit kihagytam, szóljatok.

    "Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

Új hozzászólás Aktív témák