Rendszerfelügyeleti mérnök

Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség

Feladatok

Nálunk elsősorban a tudásod, a szakmai tapasztalatod, a tanulásvágyad, az elhivatottságod és nem a végzettséged számít! A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei – dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában!

- Rendszerfelügyeleti eszközök, alkalmazások üzemeltetése és üzemviteli célú továbbfejlesztése
- Teljesítménymenedzselő támogató rendszerek üzemeltetése, hangolása, aktív mérőhálózati rendszerek integrációja
- Műszaki nyilvántartó és támogató rendszerek bevezetése, támogatása
- Végfelhasználói ügyfélélmény, hálózati és IT alkalmazások performancia növelésének támogatása monitoring megoldásokkal
- Új hálózati elemek és technológiák integrációja rendszerfelügyeleti eszközökbe
- Beérkező bejelentések kezelése, megoldása incidens-, változás- és problémakezelési folyamatokban
- Monitoring folyamatok automatizálása
- Kapcsolattartás a társterületekkel és az üzleti területekkel

Végzettség

Felsőfokú végzettség

Nyelvtudás

Aktív, középfokú műszaki angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Kit keresünk

- Önálló munkavégzés
- Csapatmunkára való képesség
- Tanulni akarás, motiváltság, nyitottság a tudásmegosztásra
- Precizitás, a munkájára való igényesség Jó problémamegoldási - és együttműködési készség
- Eredményorientáltság, nyitottság új megoldásokra, technológiákra
- Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód

Munkakörnyezet

- Kihívást, tapasztalatszerzést jelentő, elismert feladatkört
- Külső és belső képzések során szakmai fejlődési lehetőséget
- Magasan képzett, összetartó csapat mellett, közös alkotás és egymás segítésének, fejlesztésének élményét
- Gondoskodó, covid járvány alatt is stabil, megbízható munkahelyet
- Versenyképes, piaci jövedelmet

Szakmai tapasztalat

- Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat ideális, de nyitottak vagyunk szakmájukban elhivatott, szorgalmas, a területet megtanulni vágyó pályakezdő vagy junior jelöltek meghallgatására is!
- DevOps szemlélet
- IP hálózati ismeretek, hálózatmenedzsment protokollokban való jártasság (SNMP, NetFlow)

Cég bemutatása

A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökségnél ötvöződnek a versenyszféra és a közigazgatás előnyei – dolgozz velünk Te is a magyarországi digitalizáció szolgálatában!

Egyéb juttatások

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.