Hoszting Operátor

Cég: Servergarden Kft.

Feladatok

Főbb feladatok:

- Monitorozó rendszerek nyomon követése, riasztási események kezelése
- Üzemszerű működéstől eltérő esetek továbbítása a Rendszergazdák felé
- Ügyfelek kérdéseinek, kéréseinek megválaszolásának nyomon követése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, email-ben, személyesen
- Szerverteremben elhelyezett gépek napi ellenőrzése, klíma berendezés ellenőrzése
- Szerverteremben elhelyezett ügyfél és saját szerverek mozgatása
- Munkavégzés folyamatos (12 órás), több műszakos munkarendben

Ideális jelöltünk:

- Középfokú végzettséggel rendelkezik
- Jól tolerálja a változó munkaidőt és az éjszakai munkavégzést
- Pályakezdő esetében Linux rendszergazdai OKJ-s végzettség
- Önállóság, precíz munkavégzés jellemzi
- Megbízható, pontos, jó problémamegoldó képességű
- Lelkes, jó kommunikációs képességgel, tanulni vágyó személyiséggel bír
- Erős felhasználói szinten ismeri a Microsoft irodai programokat
- Alapszintű szerver és hálózati ismeretekkel rendelkezik
- Képes új folyamatok, rendszerek, technológiák gyors és hatékony elsajátítására

Végzettség

Középfokú

- Társalgású szintű - írásban és szóban érthető - angol nyelvtudása van

- Jól tolerálja a váltakozó munkaidőt és az éjszakai munkavégzést

Munkakörnyezet

- Modern, tiszta, otthonos irodai környezet!
- Az irodaháznak saját étkezője és büféje van!
- Magyarországon kiemelkedő tisztaságú és műszaki színvonalú szervertermével büszkélkedhetünk!

Szakmai tapasztalat

Pályakezdőket is fogadunk, de előnyt jelent legalább 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Dinamikus, elkötelezett csapat vagyunk, a hoszting üzletágban szerzett több mint 10 éves műszaki és értékesítési tapasztalattal, kiemelkedő üzemeltetési tudással! Az ország egyik leginnovatívabb, terhelés alatt is kiválóan teljesítő technológiai infrastruktúrájával rendelkezünk! Célunk, hogy professzionális hoszting szolgáltatóként ügyfeleink számára magas színvonalú kiszolgálást nyújtsuk a legmodernebb informatikai eszközök és képzett, évtizedes tapasztalattal bíró rendszergazdáink, valamint a 0-24-ben rendelkezésre álló operátorok segítségével.

Egyéb juttatások

Cafeteria

Bruttó fizetés

400000 - 500000 Ft