Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz Janaboy #10049 üzenetére

    Ezt nem értem, nekem 1.15 vagy 1.16 óta (amikor ezt az ékezetes hibát kijavították) működik, 1.19 gyári, tele vagyok ékezetes névjegyekkel. A betűlistába nem rak ékezetes betűket de még a rendezés is jó, az ékezet nélküli betű után vannak az ékezetes névjegyek (volt ahol az ékezetesek a Z után sorakoztak).
    Mondjuk én mindig tisztáról indulok, új rom, factory reset. Nem is árt néha, van egy pár dolog ami már nem kell, bár már eljutottam oda ezek folyamán hogy elég kevés plusz alkalmazást használok, jól optimalizáltam a rendszeremet, sok mindent kipróbáltam de a bevált dolgokat használom csak. Így meg már tárhely gondom sincs.
    Úgyhogy szerintem a rendszer simán kezeli az ékezetes névjegyekkel együtt, akinek nem megy azoknak meg a régi rendszerből beragadhatott valami ami miatt nem jó.
    De simán ki lehet próbálni, kell egy cwm mentés, utána factory reset, google fiók beírás, névjegyek ellenőrzése, szerintem mennie kell. Utána meg vissza lehet állítani a mentést.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák