Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPLaci

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy másik fórumban már feltettem ugyan ezt a kérdés, de ahogy elnézem az már egy halott lista.
    Hátha itt tudtok segíteni.
    Most olvasom, hogy a Whatsapp applikáció 2017 januártól már csak 4.x.x feletti androidokon lesz elérhető.
    Ezért kényszerülök frissítésre. Egy ZTE Skate telefont használok teljes megelégedéssel Ice Armor III-al (kéretik nem röhögni) Most feltettem a a leírtak szerin a CM 10.1 2013 májusi verzióját, és ahogy le van írva a gapps 4.2-t. Fel is ment minden hiba nélkül, és tényleg változott a verzió. A meglepetés ezután ért. Próbáltam feltenni programokat, de semmi nem sikerült. Először memória hiányra panaszkodott, de letöröltem a google... (nem emlékszem a nevére de valami nagy file) ezután újra próbáltam installálni a Skype-t és a Whastapp-ot, de egyik sem működött. Pedig most az Appmgr szerint 100Mb hely volt a telefon memóriában, Így egyenlőre visszakerült az IceArmor. (még szerencse, hogy csináltam mentést)
    Mit rontottam el? Kérlek segítsetek! Köszi! Laci

    Közben olvasok vissza. Lehet, hogy az a TPT varázslat kell neki? Régen már csináltam valami memória bővítést az SD kárya segítségével. Így 238MB memóriát ír ki.

Új hozzászólás Aktív témák