Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dexter68

    addikt

    válasz viperabácsi #18954 üzenetére

    A szerény véleményem az, hogy a tökéletesség relatív. Ezért az árért, amiért a T adta, ez egy jó telefon. Olvastam a topicot, tisztában voltam a teló gyengéivel (azért volt, amire nem számítottam) és ahogy tanultam programozó koromban: „az a hiba, amiről tudunk, nem hiba, hanem tulajdonság” :) ezért ennek megfelelően lehet kezelni. Ha az ember nem vár többet a telótól, mint amire képes, akkor kifejezetten jó cucc. (ha van egy teljesen egyszerű, széria Suzuki Swiftem - amit nem tartok rossz autónak - nem állok vele rajthoz Monte Carlóban, hanem járok vele melózni, meg vásárolni)

    A proxi kérdés érdekes: amikor először volt fenn az IA3, kétnaponta kellett kalibráljam, most meg egyszer kalibráltam a rom felrakása után szinte passzióból és azóta sem volt szükség rá.

    Ha meg nem akarsz kínai telefont venni, nem tudom, milyet fogsz... ma már mindent ott gyártanak ;] Egy esélyed lehet: nekem még van a polcomon 2 db MOM által gyártott régi, tárcsás készülék. Na azok garantáltan magyarok :DDD

    Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

Új hozzászólás Aktív témák