Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fityusz

    tag

    Sziasztok!
    Még utoljára felvetném eme témát számotokra, hogy esetleg tudnátok e adni valamilyen ötletet a problémámra.
    Adott ugye a blédem T től vettem még anno garancia lejárt (gen2).
    Kezdetektől fogva volt egy olyan problémám, hogy csak ha csörög a telefonomon akármilyen csengőhang a telefon csörgésekor szabálytalan időközönként a csengőhang hangszintje megváltozik.Értem ez alatt: - torzabb lesz a hang
    - recsegősebb lesz
    - halkabb lesz
    A probléma semmilyen más tevékenységnél ami a hangszórót igénybe veszi nem jelentkezik.
    Amit próbáltam tenni a probléma megoldására:- 2.1 alap t romról 2.2 váltottam 2.2 után kb 5 főzőtt rom most godfather a probléma mindegyiknél ugyanúgy jelentkezik ,
    - zenehalgatás közbe ütöm a telót forgatom ezerrel semmi a probléma nem jelentkezik,
    - rezgés ki / be hívás ugyanígy a probléma ismételten jelentkezik
    Egyébként garanciális javításban nem is gondolkoztam mivel vagy hülyének néztek volna vagy nem csinálták volna meg.
    Véleményetek szerint hardveres lehet a probléma??
    Ha viszont valakinek lenne akármilyen kisebb ötlete ezzel kapcsolatban megkérném ossza meg velem. Elsősorban azoknak a segítségét várom akik igazán beleásták magukat ebbe a ROM készítés témába hátha jobban átlátják az egészet. Köszönöm szépen előre is!!!

    Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

Új hozzászólás Aktív témák