Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fungeld

    aktív tag

    Sziasztok! Volt korábban ez a problémám. Azt írtátok, hogy a TPT-s módszerrel vissza lehet állítani mindent.[link]
    Nekem ez kicsit zavaros.

    "Miután kiválasztottuk a nekünk szükséges csomagot, és letöltöttük, bontsuk ki, és a benne lévő image mappát, benne az image.bin fájllal másoljuk be a telefon SD kártyájának gyökerébe."

    -eddig OK

    "Ha ezzel megvagyunk, nézzük meg a telefonban a Beállítások-Telefon adatok menüpont alatt, van -e olyan menüpont, legfelül hogy: system updates."

    -Mivel a kijelző full fekete ezért nehezen nézem meg, de gondolom a Big Daddy IV jó ehhez a művelethez.

    "illetve megpróbálhatjuk a POWER+HANG FEL+MENÜ gombok kombinációját kikapcsolt készüléken"

    -Ennyi lenne a telepítés? (illetve ha igen akkor ezt a 3 gombot egyszerre kell lenyomni?)

    "Ha nem jött be a gombkombináció, akkor a kiszemelt romban (lásd fentebb) nyomjunk rá a System updates menüre, majd a storage card updates menüre, és végül a következő ablakban nyomjunk az OK gombra."

    -Ez nálam megint lehetetlen mivel semmit sem látok.

    Elnézést a bénaságomért, de nem szeretném elrontani a gyári állapot visszaállítását, ha valaki végigolvassa és még válaszol is annak nagyon megköszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/118824533@N04/

Új hozzászólás Aktív témák