Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    Ezzel a Nexus dologgal nekm is beleraktátok a bograt a fülembe :D még tavaly decemberben vettem a pengét, apám előfizujára mert pont lejárt neki és amúgy is hosszabbítani akart, így a nyári melóból lett pénzen vettem meg a mobilt. Viszont hiába adtam oda apámnak kp-be azt a húsz rugót, akkor is kamatmentes részletre vette meg a telefont...így eladni sem tudom még :W de nézegettem a mobilokat, és találtam két telót amik remélem jó árban lesznek, Huawei x5 és Glory (írtam a tének, hogy lesz-e náluk az x5, de azt írták, hogy nem tervezik :( ), így maradt a Glory, amit még nem biztos h árulni fognak, de reménykedek benne.
    Visszatérve a Nexusra, ha jobban belegondolok még tudok várni nyár végéig, gyűjtök még a zsebpénzemhez (ha sikerül vmi diákmunkát találnom) és nem költöm rá az egészet a barátnőmre :DDD hanem lecserélem a mobilt is :) de akkor már nem egy nexus típusúra, hanem egy Glory tudásúra, esetleg arra ha kapható lesz, de kétmagosat még nem szeretnék, annyi pénzt sehogy sem tudok összekaparni :D

    És hogy a piáláshoz is hozzászóljak: nem értem hogy miért iszik indenki ok nélkül, apámba is azt utálom h kétnaponta hótrészeg...én is megiszok egy sört ha van vmi buli, vagy legutóbb épp házi pálesszel kínáltak meg bnőm bérmálási buliján (ráadásul motorral voltam :DDD ) de ok nélkül én nem piálok :) :P
    Viszont most koccintanék arra, hogy a romfőzőink mégsem hagynak el minket :R

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák